Home

oznámenia koža naložiť dostal 3 goly za 100 sekund hokej mentalita tolerancia vďačný

Bostonu stačily na výhru dva góly, jeden z nich dal Krejčí - Aktuálně.cz

Sparta zase válí! Vítkovice střídaly brankáře po 100 sekundách | iSport.cz

Hokejisté Litoměřic si výhrou v Třebíči zajistili účast ve čtvrtfinále  první ligy - iDNES.cz
Hokejisté Litoměřic si výhrou v Třebíči zajistili účast ve čtvrtfinále první ligy - iDNES.cz

Tatar si pripísal dve asistencie, Chára sa pobil pri prehre Capitals | Nový  Čas
Tatar si pripísal dve asistencie, Chára sa pobil pri prehre Capitals | Nový Čas

HNonline.sk - Tatar strelil dva góly za takmer 100 sekúnd. Rozhodol o  triumfe Detroitu
HNonline.sk - Tatar strelil dva góly za takmer 100 sekúnd. Rozhodol o triumfe Detroitu

Tipos extraliga: Zvolen v prvom štvrťfinálovom zápase zdolal doma Nové  Zámky | SPORTNET
Tipos extraliga: Zvolen v prvom štvrťfinálovom zápase zdolal doma Nové Zámky | SPORTNET

Bakoš predviedol gólový uragán v priebehu 100 sekúnd, prispel k výhre Soči  | Nový Čas
Bakoš predviedol gólový uragán v priebehu 100 sekúnd, prispel k výhre Soči | Nový Čas

Slovan dostal tri góly za šesť minút. Zvolen prehral v derby s Banskou  Bystricou - Extraliga - Hokej - Športweb
Slovan dostal tri góly za šesť minút. Zvolen prehral v derby s Banskou Bystricou - Extraliga - Hokej - Športweb

Zápas pod holým nebom pre Carolinu, Tatar pomohol New Jersey asistenciou,  Halák dostal dva góly v 1. minúte | HokejPortal.sk
Zápas pod holým nebom pre Carolinu, Tatar pomohol New Jersey asistenciou, Halák dostal dva góly v 1. minúte | HokejPortal.sk

Zvolen deklasoval Slovan, na konci prestrelky v Banskej Bystrici sa  radovali Nové Zámky | TVNOVINY.sk
Zvolen deklasoval Slovan, na konci prestrelky v Banskej Bystrici sa radovali Nové Zámky | TVNOVINY.sk

NHL: New York Islanders - Anaheim 4:3, Chára zaznamenal plusový bod

Skvělý Palát! Dva góly během 28 sekund

10 najsilnejších momentov slovenského hokeja na MS

MS20, 3. deň: Kapitán vyhlásil, že Kanadu môžeme poraziť. Bolo to trúfalé,  ale aj prekvapujúco reálne
MS20, 3. deň: Kapitán vyhlásil, že Kanadu môžeme poraziť. Bolo to trúfalé, ale aj prekvapujúco reálne

Tipos extraliga: Slovan Bratislava zdolal Košice a je vo finále (7. zápas)  | SPORTNET
Tipos extraliga: Slovan Bratislava zdolal Košice a je vo finále (7. zápas) | SPORTNET

Ten, ktorý nám dožičil historický ošiaľ: Chýbalo 100 sekúnd... Všetko  najlepšie, Peter Bondra! | Športky.sk
Ten, ktorý nám dožičil historický ošiaľ: Chýbalo 100 sekúnd... Všetko najlepšie, Peter Bondra! | Športky.sk

Bez mečbalu. Nitranov umlčal gól Zvolena 89 sekúnd pred sirénou - Extraliga  - Hokej - Športweb
Bez mečbalu. Nitranov umlčal gól Zvolena 89 sekúnd pred sirénou - Extraliga - Hokej - Športweb

NHL: Tkachuk zaznamenal 100. gól

Česko vs. Finsko 3:4. Dva góly debutantů nestačily, národní tým začal  moskevský turnaj porážkou | Hokej | Lidovky.cz
Česko vs. Finsko 3:4. Dva góly debutantů nestačily, národní tým začal moskevský turnaj porážkou | Hokej | Lidovky.cz

Chára prispel asistenciou k víťazstvu Bostonu, Kings zdolali Pittsburgh |  TVNOVINY.sk
Chára prispel asistenciou k víťazstvu Bostonu, Kings zdolali Pittsburgh | TVNOVINY.sk

Slafkovský oslávil návrat parádnym gólom v St. Louis | HockeySlovakia.sk -  oficiálny web slovenského hokeja
Slafkovský oslávil návrat parádnym gólom v St. Louis | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Černák 0+1, Draisaitl na méte 100 bodov, San Jose bez play off

Winter Classic pro Boston, Krejčí má asistenci

Ovečkina podporuje aj rodina Gordieho Howea. Spoluhráč z Washingtonu sa  nebojí: Dá ešte 100 gólov
Ovečkina podporuje aj rodina Gordieho Howea. Spoluhráč z Washingtonu sa nebojí: Dá ešte 100 gólov

Bláznivý 1. apríl v NHL. Viac hetrikov v jeden deň padlo len dvakrát v  histórii